Hunter 45 Hunter 45 Ürününü Görüntülemektesiniz.
Parlak ve görkemli dış profile sahip Hunter 45, varlığıyla tüm limanlarda otoritesini hissettirecek.
Parlak ve görkemli dış profile sahip Hunter 45, varlığıyla tüm limanlarda otoritesini hissettirecek.
Ürün Kodu :
0FF376BB2F8E
Ürün Adı :
Hunter 45
Ürün Markası :
Marlow Hunter
Ürün Modeli :
Hunter 45
Yıl :
2014
LOA :
-
Beam :
-
Engines :
-
Bayrak :
-
Konum :
-
Fiyat :
300000 $
Durum :
Sıfır
Hunter 45DS, Güverte Salonu konseptini en parlak ve en açık salonu tasarlayarak yeniden belirledi. Büyük güverte girişleri, zengin ahşap doğramaları ve havalı yerleşim planını büyük miktarda doğal ışık ile tamamlıyor. Parlak ve görkemli dış profile hakim olan ön cam, varlığıyla tüm limanlarda otoritesini hissettirecektir. 
Gövde sert deniz koşullarında bile düzgün bir sürüş ve canlı performans verecek şekilde sağlam olarak inşa edildi ve şekillendirildi. Güvertede, ikiz dömen istasyonları kaptan için en üst düzeyde rahatlık, kontrol ve görüş alanı sağlar. Hunter’ın paslanmaz çelikten Traveler Arch, B ve R teçhizatları ile eşsiz çift taraflı uskuta halatı sistemi mürettebatı rahat şekilde deniz yolculuğu yapmayı sağlar. Büyük, T şeklindeki kokpit denizdeyken yeterli koruma ve dümende sosyal bir ortam sağlayacaktır.  
 
Yelkenlinin boyutu ve rahatlığı size 45’in devasa depolama yerlerinden aldığınız malzemelerle unutulmaz yemekler yapma imkânı yaratacaktır. Geminin kış kısmındaki lüks kamarada büyük boy yatak, büyük askılı dolap, büyük bir depo alanı ve kıç kısmına özel ulaşım yeri bulunur. Gövde açıklığı ve güverte kapıları yeterince ışık ve temiz hava sağlayacaktır. İleride, misafirleriniz çift kişilik yatak ve iki kişilik kapasitesiyle Pullman tarzı bir kamarada keyif çıkaracaklardır. Rahatlığınız için, gemi dip tankında bulunan duş ve özel özel ön kısım banyodan ayrılmıştır.  
 
Hunter 45DS tasarım özelliklerimizin en popülerlerini barındırarak denize açılma zevkinizi yeni bir seviyeye taşıyacak teknedir.
Wahoo Ribs Edge Water Cabo Yachts Albermarle Hatteras Marlow Hunter Comar Back Cove Sabre Yachts
Designed by Markadoktoru