Yeni Marlow-Hunter 37 Hunter 37 Ürününü Görüntülemektesiniz.
Hunter 37, 40 feet altında, kullanılabilir en geniş ve en konforlu içmekâna sahip, performans yelkenciliği sağlayan tekneler üretmeyi hedefler.
Hunter 37, 40 feet altında, kullanılabilir en geniş ve en konforlu içmekâna sahip, performans yelkenciliği sağlayan tekneler üretmeyi hedefler.
Ürün Kodu :
F3394EB226DB
Ürün Adı :
Yeni Marlow-Hunter 37
Ürün Markası :
Marlow Hunter
Ürün Modeli :
Hunter 37
Yıl :
2014
LOA :
39.1
Beam :
13.1
Engines :
100
Bayrak :
-
Konum :
-
Fiyat :
172000 $
Durum :
Sıfır
MarYeni Marlow-Hunter 37 piyasada 40 feet altındaki yelkenli teknelerin arasında en büyük olan ve en geniş iç hacme sahip, dış görünüşü çarpıcı bir teknedir. Yenilenmiş pencere hattı şık dış görünüşüne katkı sağlıyor, gelişmeler bu kadarla kalmıyor, GlennHenderson gövde tasarımı sayesinde, alt kısımda daha fazla alan elde edilmiş ayrıca su üzerindeki stabilite ve performans seviyeleri arttırılmıştır.  
 
Güvertedaha fazla iç aydınlatma sağlayan büyük yan camlar ile şık, modern bir profile sahiptir.Güverte kapakları gömme montaj yapılarak yeni profili tamamlayan gelişmiş bir görünüm sunmakta.Kokpitin uzatılması MH37 ye daha geniş ve ferah bir kokpit alanı sunma imkanı tanıyor ve katlanılarak indirilebilen kokpit masası mürettebata daha çok kokpit alanından yararlanma imkanı sunuyor.Ayrıca, MH37 kokpit alanında tekne demirliyken veya sahildeyken katlanarak indirilebilen açılır-kapanır bir yüzme platformu sunmakta, bu platform halihazırda geniş olan kokpit alanını yaklaşık 1.3 metre daha uzatmaktadır. MH37 yüzme platformuna ek olarak, platform yukarı veya aşağı konumda iken kolayca ulaşılabilir bir teleskopik paslanmaz çelik yüzme merdivene sahiptir. Bu güvenlik özelliği, hem çok iyi çalışmakta, hem de tekneye tekrar çıkarken güvenli adımlarla çıkılmasını sağlamakta ve daha yalın bir pupa görünümü sunmakta..  
 
Aşağı alanda, Kıç taraf master kabini ferah bir alan ve konforlu bir yükseklik sunmakta, tuvalete direkt erişim imkânı sunmaktadır.İç tasarım daha lüks bir görünüm ile geliştirilmiştir. Hunter 37iç tasarımının geliştirmeleri tabandan, gerçek güzelliği vurgulayan ahşap parke ile başlıyor. Geniş mutfak Corian tezgahlar ve uyumlu paslanmaz çelik ocak sayesinde hem seyir halindeyken her şeyin yerli yerinde durmasını sağlıyor, hem de yemek hazırlarken veya alt kısımda ilerlerken güvenli bir şekilde tutunma imkanı sağlıyor. Salon yüksek seviye tasarım ve titiz ince işçilik sayesinde ve sunduğu geniş hacim sayesinde nefes kesicidir. Tam donanımlı bir navigasyon istasyonu bulunmaktadır ve masa ranza pozisyonuna indirdiği zaman, 2 kişi için ek bir ranza alanı oluşur. Ön taraftaki kabin oldukça büyük olduğu için master kabin zannedilmektedir. 
 
MH 37’nin her yerinde ciddi seviyelere yükseltilmiş donanım ve özellikler sunulmaktadır, sıcak bir renk sağlayan LED aydınlatma gibi üstün özelliklere sahiptir, çekmeceler, bilyeli rulmanlı kızaklı dolap çekmeceleri, üstün nitelikli uyumlu gerçek ve egzotik ahşap malzeme ve en yüksek kalite kumaşlar kullanılarak imal edilen davetkar ve sıcak iç mekan benzersizdir.  
 
Sert havalarda güvenli, konforlu ve kolay kullanım özelliklerini korurken, yüksek performanslı gövde tasarımı yelkenin tüm noktalarında açıkça üstün performans sağlar. Üretim aşamasında seçilmiş olan yüksek kaliteli, üstün özellikli malzemeler ve donanım; Lewmar vinçler, Yanmar motorlar, Dometic iklim kontrolü ve üstün jel kot, reçine ve diğermalzemeler teknenin her yerinin konusunda en üstün firmalar tarafından üretilmiş malzemelerle inşa edildiğinin ispatıdır. 
 
Marlow-Hunter "Izgara Kafes" gövdeastarı, DupontKevlar "Yükleme yolu Takviye çemberleme" ile birlikte astar gövde yapısına muazzam rezerv güç ve direnç eklerken, sintine ve makine alanları için mükemmel bir alan sağlar.Benzersiz salma karter sistemi ve Patentli B & R kulesi tasarımı sayesinde tüm güçlerin nirengi noktasının sağlanması,MarlowHuntertarafından kaptan ve mürettebatın korunmalı bir şekilde fakat aktif bir yelkenli kullanma deneyimi sunuyor. 
 
Yeni MarlowHunter 37 hep aynı geliştirme yolunu izler; 40 feet altında, kullanılabilir en geniş ve en konforlu içmekâna sahip, performans yelkenciliği sağlayan tekneler üretmeyi hedefler. 
 
Özellikler :  
 
Length Overall 39’1″ 12.12 m 
Hull Length 37’6″ 11.43 m 
Waterline Length 35’8″ 10.87 m 
Beam 13’1″ 3.99 m 
Draft – Shoal 5’0″ 1.52 m 
Draft – Deep 6’6″ 1.98 m 
Displacement – Shoal 18,995 lbs 8,616 kg 
Ballast – Shoal 5,727 lbs 2,598 kg 
Ballast – Deep 5,125 lbs 2,325 kg 
Mast Height – From Waterline – Standard 59’2″ 18.03 m 
Mast Height – From Waterline – Furling 61’2″ 18.64 m 
Sail Area – Standard 856 sqft 79.53 sq m 
Sail Area – Furling 764 sqft 70.98 sq m 
Headroom 6’6″ 1.98 m 
Fuel Capacity 50 gal 189 L 
Water Capacity 80 gal 303 L 
Holding Tank Capacity 25 gal 95 L 
Water Heater 5 gal 19 L 
Inboard Engine 29 HP 21.3 kW 
CE Classification A/10 
Wahoo Ribs Edge Water Cabo Yachts Albermarle Hatteras Marlow Hunter Comar Back Cove Sabre Yachts
Designed by Markadoktoru